Potřebujete poradit? +420 466 971 580
CZ

Brněnská růže 2015

12. října 2015

Je to již dvacet let, co českou a slovenskou floristickou scénu rozšířila a obohatila mezinárodní floristická soutěž Brněnská růže, která se postupem času díky počtu soutěžících stala nejoblíbenější a největší floristickou soutěží u nás.

Její úspěšnost a originalita spočívá v její nenapodobitelné atmosféře, výběru zajímavých a originálních soutěžních témat a umístění do zajímavých, často historických, divadelních a galerijních prostor města Brna. Každoročně se soutěže účastní i studenti ze zahraničí, např. z Belgie, Německa, Slovenska, Maďarska. Vysoká návštěvnost laické veřejnosti jen dokresluje oblibu soutěže a následné víkendové výstavy.
Pro dvacátý ročník jsou připraveny nejzajímavější témata z uplynulých ročníku. Zveme vás tedy změřit svoje síly i tentokrát, a zveme i všechny soutěžící a hlavně vítěze předchozích ročníků, s nimiž bychom si rádi na pódiu při vyhlašování výsledků a předávání cen vítězům připili na zdar ročníků minulých i budoucích. 20. listopad 2015. Brno, Vídeňská 7.
Aktuality